Motofficers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NYPD Pizza

3 posters

NYPD Pizza Empty Geri: NYPD Pizza

Mesaj  Ersin Perş. Nis. 22, 2010 8:02 pm

Yemezler. En az on mesaj. NYPD Pizza Icon_biggrin Biraz daha gayret. NYPD Pizza Icon_smile
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com

NYPD Pizza Empty Selamlar!

Mesaj  Nick the Chopper Perş. Nis. 22, 2010 7:01 pm

Selamlar,
NYPD gerçekten en az bir polis teşkilatı kadar titiz çalışan bir kuruluş. Pizzanın lezzetiyse adeta (pizzanın anavatanı olmasa da) New York'taki kadar üst seviyede. Başarılarının devamını diliyorum. Bu yorumumla üsteğmenliğe terfi edeceğimi umuyorum. Herkesi rütbe takma törenime bekliyorum. Sevgi ve saygı harmanıyla...
Nick the Chopper
Nick the Chopper
Teğmen
Teğmen

NYPD Pizza Empty Geri: NYPD Pizza

Mesaj  ilker Çarş. Nis. 21, 2010 8:43 pm

aleyküm selam...ya niye bizim başımıza böyle şeyler gelmiyor Crying or Very sad ? birisi de çıkıp bana bir V-strom hediye etse sürpriz olaraktan... cheers
nypd konusunda size katılıyorum; mekan güzel,bize yakın,arkadaşlar ilgili ve sıcak insanlar... sunny
ben bu gün öğle yemeği yediğim mekanı da tavsiye ediyorum;"Boğaziçi Lokantası" -hatta bir gün hep beraber gidelim-,daha önce ntv'de lavuk bir gurme tanıtmıştı orada görmüştüm.o uyuz gurme bile yemeklere 5 yıldız vermişti.epeydir merak ediyordum, bu gün o mıntıkada bir işim olduğundan gidip buldum...mekan Ulus Denizciler Cd.'de, GOP'a da bir şube açmışlar.öğlen yemek saatinde tıklım tıklım doluydu. ilk değerlendirmeme göre 5 üzerinden; ambians 3,fiyatlar 4,ilgi alaka 5,yemek çeşidi ve lezzet 6 numeroyu aldı benden.ayrıca sahibiyle tanışma ve sohbet etme imkanım oldu,çok kalender ve işini seven bir zat.3 kuşaktır mekanı işletiyorlarmış.tavsiye ederim...
ilker
ilker
Admin
Admin

NYPD Pizza Empty NYPD Pizza

Mesaj  Ersin Çarş. Nis. 21, 2010 8:06 pm

Arkadaşlar, yeni bir başlıkla formumuza hareket getirmek istedim. Burada yediğimiz içtiğimiz yerlerdeki gördüklerimizi paylaşalım istedim. İlk yer benden. NYPD Pizza. Gençlik caddesinde, J.Sosyal tesisleri karşısında. Fiyatlar makul, ilgi süper, lezzet çok başarılı. Tavsiye ediyorum.

Not 1: Bora bisiklet turundan dönmüş, sayın Daştı size selam söyledi.
Not 2: Shimano firması DL-650 hediye edip Avrupada yapılacak yarışmaya götürmeyi teklif etmişler. NYPD Pizza Icon_eek
Not 3: Kabul etmiş. NYPD Pizza Icon_bounce
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com