Motofficers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALECİK KARASI...

4 posters

KALECİK KARASI... Empty Geri: KALECİK KARASI...

Mesaj  easyrider Cuma Eyl. 24, 2010 5:54 pm

Selam Arkadaşlarım memleket aşırından bu gün döndüm

ve hemen yorumumu yapayım bence site kalsın

malumunuz bi şarkı vardır...

Ooordaa bir köy var uuzaaaakta oooo kööyy bizim köyümüüzdür...

Sitemizde aynen bu durumda bence giremesekte yazamasakta bu siteee bizim siiteemizdir...

Bence bi gün halimiz ve vaktimiz daha iyi olursa ve yeniden bu işe başlamak yerine varsın elimizde olanı tutalım...

hem yıllar sonra since 2009 derken ne kadar köklü bi geçmişimiz olduğundan bahsederiz...

Saygılarımla.... Bu arada Ersin Abimiz(Pardon K) gitmeden Ankara içinde toplanıp bi muhabbet etsek ve Suriyeye Ersin Abimizi ne zaman ziyarete gideceğimizi kararlaştırsak derim...

Saygılarımla...

easyrider
easyrider
Admin
Admin

Mesaj  ilker Çarş. Eyl. 22, 2010 4:32 pm

Sn.Elgin ücretin gerçekten bir önemi yok,aramızda hallederiz...
Ama malumunuz site eskisi kadar rağbet görmüyor Sad , başlardaki heves ve katılım yok. No
Daha da önemlisi;sitemizin kurucusu, bilişim uzmanımız ve ombudsmanımız olarak zat-ı alinizin uzun bir süre buralarda olmayacak olması konusu beni biraz düşündürüyor. scratch
Tabi ki diğer arkadaşların da fikirlerini alalım... drunken
Ama sanırım benim fikrim -çok üzülerek- siteyi bi süre için kapatalım. Sad Sonrasına bakarız... affraid
ilker
ilker
Admin
Admin

Mesaj  deha Salı Eyl. 21, 2010 8:18 pm

ben memnunum.bu domain ucreti ne kadar?aramızda toplayıp yatıralım.gezi resimlerini bekliyoruz. Smile
deha
deha
Binbaşı
Binbaşı

http://www.akvaryum.com

Mesaj  Ersin Ptsi Eyl. 20, 2010 9:11 pm

Geziye katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve eğlenceli gezilerinizin devamını diliyorum.
Bu gezi ve bu yazı çok ilginç bir zamanda gerçekleşti. Tam da sitemizin domain ücretinin vakti geldiği bir zamanda. Bu bağlamda sormak istiyorum. Sizce sitemiz ve forum sayfamız faydalı mı? Devam edelim mi? Bu yazıya beş üyeden cevap gelmezse sorularımın olumsuz cevaplandığını düşüneceğim. Duyurulur.
Not: Ücretin bir önemi yok. Yanlış anlaşılmasın.
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com

KALECİK KARASI... Empty KALECİK KARASI...

Mesaj  ilker Ptsi Eyl. 20, 2010 8:09 pm

C.tesi günü uzun bir aradan sonra 4 motorcu Kelecik yollarındaydık... bounce
Easyrider kardeşimizin Kalecik'de "Bağbozumu Şenliği" olacağı yönünde edinmiş olduğu istihbarat Suspect neticesinde;Ercan "Easyrider", KURÇ Ailesi, Deha kardeşim, ben ve kuzenim Murat düştük Kalecik yollarına...
Gidişdeki yol çalışmalarını ve şenliğe katılanların oluşturduğu yoğun trafiği No saymazsak turumuz güzel başladı...
Şenlikte görmeye değer fazla bir aktivite yoktu.Yerel ürünlerin sergilendiği dar kapsamlı bir pazar,halk oyunları,yerli sanatçıların halk müziği konserleri ve bir kaç şarap markasının standları vardı...
1-2 saat vakit geçirdikten, karnımızı doyurup biraz şarap tattıktan Embarassed ve dinlendikten sonra dönüşe geçtik.Dönüş yolculuğumuz daha rahat ve süratliydi.Gezimiz Bahçeli Leman Kültür'de bira eşliğinde yaptığımız FSİ ile sona erdi. drunken
Güzel bir gündü,katılan tüm arkadaşlara teşekkürler. cheers Mazeretleri nedeniyle katılamayan,irtibat kuramadığımız ve henüz ehliyetleri olmadığı için davet etmediğimiz arkadaşlara da; tekliflere açık olduğumuzu, müteakip gezilere ve organizasyonlara katılımlarını beklediğimizi belirtir,tüm motor dostlarına kazasız sürüşler dilerim... I love you
ilker
ilker
Admin
Admin