Motofficers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domain & hosting

4 posters

Domain & hosting Empty Geri: Domain & hosting

Mesaj  deha Perş. Eyl. 30, 2010 6:30 pm

bu işler cok yogun su sıralar.sitemizin uzamasına sevindim.dun bi anda nobetci oldum.ertesi sabah baya yagmur yedi motor.
deha
deha
Binbaşı
Binbaşı

http://www.akvaryum.com

Mesaj  easyrider Çarş. Eyl. 29, 2010 10:40 am

nice mutlu yıllara sayın site sakinleri....

bundan sonra sadece motor değil her türlü konuda katılımda bulunacağım ilker arkadaşım söz....

easyrider
easyrider
Admin
Admin

Mesaj  ilker Salı Eyl. 28, 2010 9:44 pm

Kalbim kırıldı şimdi... Crying or Very sad
Yine duygusuz adam ben oldum. I love you Halbuki ben sitemizin daha fazla acı çekmesini istemediğimden öyle yazmıştım. Siteyi hep güncel gezi haberleri, yorumlar, fotoğraflar, organizasyon planları, teknik bilgi yazıları (arak da olsa) dolu günleriyle hatırlamak istiyordum. drunken
Farkındasınızdır; özellikle son bir kaç aydır -değişik nedenlerle- maalesef sitemiz pek rağbet görmüyor. No Ana sayfadaki Beypazarı gezisinin tarihine bakan, siteye son dönemde kimlerin giriş yaptığını gören herkes sanırım buruk bir sızı hissediyodur içinde. pale Özellikle Sn.Elgin ilgilenmezse ben dahil hiç kimse basit bir yorum için bile olsa giriş yapmıyor, eskisi kadar katkıda bulunmuyor... Ben içimden geçenleri üzülerek ifade ettim. Crying or Very sad
Ama madem 1 yıl daha uzattık üyelerden daha fazla katılım bekliyoruz o zaman. İlla motorla ilgili olmayabilir, üyelerin ilgisini çekebilecek değişik konuları paylaşalım, siteye taze kan verelim. Embarassed
Nice yıllara "Motofficers" ... cheers

ilker
ilker
Admin
Admin

Domain & hosting Empty Domain & hosting

Mesaj  Ersin Ptsi Eyl. 27, 2010 10:27 pm

Sevgili site sakinleri,
Sitemizin süresini 1 (bir) yıl daha uzattım. cheers Bazı üyelerimizden bu yönde istek gelmiş idi. (Herkes sayın daştı gibi duygusuz yaklaşmadı olaya Evil or Very Mad ) Bu arada ben de görgümü ve bilgimi sizlerle buradan paylaşabilirim belki diye düşündüm. Hepimize hayırlı olsun. lol!
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com