Motofficers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PARMAKLARIM DONDU!!!

3 posters

PARMAKLARIM DONDU!!! Empty Geri: PARMAKLARIM DONDU!!!

Mesaj  deha Perş. Ocak 28, 2010 6:18 pm

peki bundan sonra daha dikkatli olurum
deha
deha
Binbaşı
Binbaşı

http://www.akvaryum.com

Mesaj  Ersin Salı Ocak 26, 2010 10:26 pm

deha demiş ki:bizde cumartesi günü cemal beyle beraber ılgazın tadını cıkardık.güzel bir geziydi.sizleride bekleriz.kaymanıza gerek yok.zaten çoğu insan piknik yapmaya geliyor.size de değişiklik olur

Bu tür yazılar sportif/sosyal etkinlikler başlıkları altında yazılmalıdır. No İyi niyetinden şüphemizin olmadığı üyemizi şimdilik şiddetli tevbih ediyorum. Evil or Very Mad Bilgilerinize Rica ederim. Exclamation
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com

Mesaj  ilker Ptsi Ocak 25, 2010 8:10 pm

sn.site yöneticisi; bu kayakçı arkadaşları santa forumun motorla ilgili başlıklarına değil de diğer sportif faaliyetler başlığına yönlendirirseniz sevinirim.zira aramızdaki fark anlaşılmıyor... Smile
ilker
ilker
Admin
Admin

Mesaj  deha Ptsi Ocak 25, 2010 7:07 pm

bizde cumartesi günü cemal beyle beraber ılgazın tadını cıkardık.güzel bir geziydi.sizleride bekleriz.kaymanıza gerek yok.zaten çoğu insan piknik yapmaya geliyor.size de değişiklik olur
deha
deha
Binbaşı
Binbaşı

http://www.akvaryum.com

Mesaj  Ersin Ptsi Ocak 25, 2010 6:53 pm

Sayın Daştı,
Cesaretiniz için öncelikle sizi tebrik ediyorum. No Pazar günü biraz geç kalktım. Motorla ilgili de hiçbir şey düşünmedim. Basketball Çünkü siz "biraz sabır" demiştiniz. confused Sabrettim. Mesajınızı ve aramanızı saat 14.00 sularında cep telefonumu açtığımda fark ettim. Tabii ki; çok geç olmuştu ve yerde buzlanmış su birikintilerini görünce affraid "iyiki geç olmuş" diye düşündüm. Ama sizin cesur davranışınız beni gerçekten şaşırttı. Böyle cesur davranışlarınızın devam etmemesini umut ediyorum. Çünkü farkındaysanız bu forumda sadece ikimiz varız. scratch Gerçi Cemal (Tanımazsınız. Bir arkadaş Sleep ) Pazar günü Panora'da 3 motorcu arkadaş görmüş. Ama biz onlara uymayalım. lol!
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com

PARMAKLARIM DONDU!!! Empty PARMAKLARIM DONDU!!!

Mesaj  ilker Paz Ocak 24, 2010 2:43 pm

Sn.Elgin hayatta mısınız,yoksa ben izindeyken tayinler belli oldu da cep çekmeyen bir yere mi gittiniz? Bu sabah uyandığımda perdenin arasından sızan güneş ışığını görünce ilk düşüncem Suspect "acaba hava-zemin durumu nasıldır,motora binebilir miyiz?" oldu. Very Happy Kalkıp, havanın çok soğuk ama yerlerin kuru olduğunu (buzlu yerler vardı ama geneli kuruydu...) görünce bu düşüncem iyice depreşti. Kahvaltımı yapıp nispeten makul sayılabilecek bir saatte size önce mesajla,sonra bir kaç aramayla ulaşmaya çalıştım. Hatta kendi kendime "Sn.Elgin'de şimdi kalkmış benim gibi motora binmeyi düşünüyordur" diye geçirdim. Ama size ulaşamadım... No Hatta arabaya atlayıp evinize bile gelmeyi düşündüm.Neticede, kendi kendime bir tur atmaya karar verdim.Hazırlandım,biraz zorlanarak da olsa motoru yerinden çıkardım.Yola çıktığımda yer yer ıslak ve kısmen buzu çözülmemiş bölgeler olsa da (Dikmen Cd.den İncek tarafına gitmeyi planlamıştım) yol fena değildi. Ama özellikle Dikmen'in Konya Yolu bağlantı mıntıkasına geldiğimde ıslaklık ve soğuk -dolayısıyla benim tırsma katsayım affraid - gittikçe arttı.Bu arada yavaştan parmak uçlarımda soğuğu hissetmeye başladım. Konya Yolu trafik ışıklarına geldiğimde yerlerin komple ıslak ve havanın ayaz santa olduğunu görünce İncek tarafına devam etmeyip (malum o tarafta durum daha kötüdür scratch ) sağa SAMSUN YOLU'na döndüm. Oradan Dikmen-Sokullu istikametinden tekrar eve geldim. Haa, bu arada sizin motoru da şöyle 10-15 cm.hareket ettirdim (lastiklerin temas noktasını değiştirmek için) ve 15 dk.kadar olduğu yerde çalıştırdım. Çünkü biz çıkarken arkamızdan mahzun mahzun (doğru mu yazdım?) bakıyordu,gözleri sizi arıyordu Crying or Very sad haberiniz olsun.
ilker
ilker
Admin
Admin