Motofficers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni üyemiz hayırlı ve uğurlu olsun.

2 posters

Yeni üyemiz hayırlı ve uğurlu olsun. Empty Geri: Yeni üyemiz hayırlı ve uğurlu olsun.

Mesaj  ilker Perş. Ara. 24, 2009 9:36 pm

ilgisiz üye bonzai,mazeretli üye caracal,izinli üye plan sb.,onun sn.eşi,çömez üye ercan...kurucu üye olarak hitap ettiğiniz kitle bunlar No ne kadar beğenmesenizde elde bi tek ben varım cyclops beni admin+ yapsanız yeridir yani Cool
ilker
ilker
Admin
Admin

Yeni üyemiz hayırlı ve uğurlu olsun. Empty Geri: Yeni üyemiz hayırlı ve uğurlu olsun.

Mesaj  Ersin Perş. Ara. 24, 2009 8:50 pm

Sayın Daştı, isteğinizi ciddiye aldım. Artık yeni katılan üyelerimize grubumuz adına hoşgeldin mesajı gönderiyoruz. Yalnız fark ettiniz mi bilmiyorum? Son 24 saatte ikimizden başka foruma giren yok. Bir de benim dün giremeyeceğimi göz önüne alırsak durum baya vahim. En iyisi biz diğerlerini atalım ve bu sayfa ikimize ait olsun. Zaten sadece biz yazıyoruz. Bir de haddini bilmeyen bazı üyelerimiz çok gayret gösteriyorum onun için admin oldum falan diyorlar. Mad
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com

Mesaj  ilker Çarş. Ara. 23, 2009 9:27 pm

ben de easyrider'a hoş geldin diyorum. cheers bu arada,sayın elgin kıdemli adminlere bir güzellik yapsanız,her yeni üye için oturup hoş geldin mesajı yazmasak da yeni üye girişi olduğunda sistem otomatikman bizim adımıza mesaj gönderse... Rolling Eyes yoğun üye girişlerinin yaşandığı bu günlerde vallahi hoş geldin mesajı yazmaktan telef olacağım. Laughing site sakinlerine ilim-irfan-tecrübe konularında yazacağım yazılara zaman ayıramıyorum tongue
ilker
ilker
Admin
Admin

Yeni üyemiz hayırlı ve uğurlu olsun. Empty Yeni üyemiz hayırlı ve uğurlu olsun.

Mesaj  Ersin Salı Ara. 22, 2009 10:42 pm

Yeni üyemiz easyrider'a grubumuz adına hoşgeldin diyorum. Diğer üyelerimiz daha dikkatli olsunlar. Üye sayısı 100 olunca "pasif" adminlerin durumları gözden geçirilecek. 1000 üye olunca atacam hepinizi. Bu duygu ve düşüncelerle easyrider'a tekrar hoşgeldin diyorum. Hatta dedim.
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com

- Similar topics