Motofficers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun

5 posters

Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Empty Geri: Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun

Mesaj  Ersin Paz Nis. 18, 2010 9:42 pm

Teşekkürler kardeşim, nazik bir davranış. Bu arada o buğulu resimin buğusuzunu bulsak hakkaten hoş olur. Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Icon_rolleyes
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com

Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Empty Geri: Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun

Mesaj  easyrider Paz Nis. 18, 2010 6:27 pm

Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Motor18qeBUNUN BUĞULU OLMAYANINI BULAN VARMI?

Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Motor23awBENCE BUNUN DA BUĞULU OLMASI GEREKİR!

RESİMLER ALAKASIZ OLDU İSE ÖZÜR DİLERİM SADECE KONUYU DAĞITMAK İSTEMİŞTİM....
DÜZCEDEN DÖNDÜM SAYGILAR....
easyrider
easyrider
Admin
Admin

Mesaj  Ersin C.tesi Nis. 17, 2010 10:43 pm

Tüm üyelerimize ve üye olmayı düşünen arkadaşlarıma açık mektuptur.

1. Arkadaşlar, bu site bir kışla, okul veya cemaat evi değildir. Burada ve reel hayatta duygu ve düşüncelerimizi paylaşalım, tek başımıza belki cesaret edemediğimiz gezileri birlikte yapalım ve konakladığımız yerlerde beraber vakit geçirmekten mutluluk duyacağımız arkadaşlarımız olsun düşüncesiyle buradayız. Bu sitede komutan, amir, şef, müdür yok. Büyükler abi (ya da ağabey nasıl derseniz), küçükler kardeştir. Herkesin oy hakkı, düşüncesi ve görüşü kendisine aittir ve saygıyla karşılanır (tabii ki benim düşüncelerim de saygıyla karşılanır).
2. Hayatımızın belirli dönemlerinde aynı kıyafetleri (iç çamaşırı dahil Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Icon_eek ) giymiş olmamız bundan sonra da aynı şeyleri giyeceğimiz anlamına gelmiyor. Zaten bir isim altında toplanmış olmamız bir grup olmamız için yeterlidir. Buna ilave olarak bir de sembol altında birleşmeye çalışmak birbirimizi zora sokmak anlamına geliyor. Evet böyle birşey yaptık. Bu laf niye size ağır geldi anlamadım. Beğenen kullanır beğenmeyen başka bir çalışma yapar onu beğenenler de onu kullanır. Belki ben de beğenir ve kullanırım Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Icon_neutral . Bu grubumuzun logosu değildir Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Kopfschuettel . Oylama yok, dikte etme yok, emrivaki yok, hiçbir şey yok Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Drunken_smilie .
3. Ph.D., Cemalım, darılmadım, darılmam. Darılmayın. Gerekirse ben darılmanız için sizi ikaz ederim Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Icon_eek .
4. Üç günlük dünya. Kendi adıma söylüyorum, ben zaten üçüncü gün sabah saatlerindeyim (09.32 suları Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Icon_scratch ). Kalan zamanımda da çok ciddi yaklaşmak istemiyorum şu hayata. Sizler de beni fazla ciddi olmaya zorlamayın Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Icon_flower .
5. Sn.Daştı siz de bu konuları boş verin. Kendinize güzel bir profil oluşturun Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Icon_rr .

Hepinize sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Icon_cheers Bu tartışmayı da burada bitiriyorum. Bitti-Bitti-Bitti
Ersin
Ersin
Admin
Admin

Mesaj  cemalkurc C.tesi Nis. 17, 2010 8:24 pm

Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Cemal1
cemalkurc
cemalkurc
Admin
Admin

Mesaj  cemalkurc C.tesi Nis. 17, 2010 8:22 pm

Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Cemal1r
cemalkurc
cemalkurc
Admin
Admin

Mesaj  ilker C.tesi Nis. 17, 2010 6:05 pm

arkadaşlar,bu logo konusunu biraz fazla mı ciddiye aldık ne?gören de bir siyasi partiye ya da dünya şampiyonası organizasyonuna logo yapıyoruz zanneder Rolling Eyes
topu topu 10 üyeli (bunlarında yarısının son bir haftada üye olduğunu,eski üyelerin de bir kısmının olaya hiç katılmadığını da unutmayalım!) bir grubuz,çoğumuz hevesle bir şeyler yaparak grup-birliktelik-aidiyet ruhu cheers oluşturmaya çalışıyoruz.
farklı fikirlerin olması güzel tabi,ama bu tip işler uzadıkça beklenen performans ve alınacak randıman,dolayısıyla kişilerin motivasyonu düşer No .aramızda sanat dahisi, grafiker veya bilgisayar uzmanı kimse yok geek .ayrıca bu işlerle uzun uzadıya ilgilenecek kadar zamanımız yok...
1.ortada tescil ettirilmiş bir şey yok,çalışmalar ve tartışmalar devam edebilir bounce ...
2.beğenmeyen arkadaşları anlayışla karşılıyor,olumlu katkılarını bekliyoruz cyclops ...
3.sonuçta;yapılan bir logo çalışması ve bastırılan bir kaç t-shirt var o kadar (onlar da bir kere giyilip kirli sepetine atıldığında ortada t-shirt de kalmayacak)...
4.yeni,orjinal,kullanışlı birşeyler çizen/çizdiren arkadaşlar yaptıklarını bizimle de paylaşırlarsa seviniriz...
5.motorcu kardeşler birbirlerine alınganlık göstermezler...fikir ayrılıkları olabilir,sadece buradaki bir kaç cümleyle olayı değerlendirmeyiniz (ki "beğenmeyen kullanmasın" tabiri tamamen cemalıma söylenmiş nükdeli bir ifadedir.cemalım akşama kadar bundan daha ağırlarına maruz kalıyor pale .hele deha ve t.murat'a söylediklerimizi hiç saymıyorum bile jocolor )
6.beni bu tür yazışmalarla oyalamayın,başka sitelerde profilimin aktif olmasını bekleyen nezih insanlar var I love you ...
ilker
ilker
Admin
Admin

Mesaj  easyrider C.tesi Nis. 17, 2010 1:38 pm

arkadaşlar

başlangıç için güzel

ellerinize sağlık... merakla yeni Tshirtler ile çıkacağımız turları bekliyorum Düzce'den selamlar burada hava çok güzel umarım Ankara'da da güzeldir...
easyrider
easyrider
Admin
Admin

Mesaj  cemalkurc C.tesi Nis. 17, 2010 11:46 am

Ph.D. ;
sen boşuna üzerine alınmışsın sanırım. o laflar öncelikle bana ve logo konusuna hiç kafa yormayan buradaki (yani Ankara) arkadaşlarımıza. çünkü logo süreci sancılı bir süreçti ve sanırım sn. Elgin'i en çok ben üzdüm. zaten benim "ben o logoyu takmam" demem üzerine sn. Elgin "beğenen kullanır beğenmeyen kullanmaz" noktasına geldi. bu konunun daha çok detayı var tabii ama uzatmıyayım...
grup olmanın tabii ki gerekleri var ve bence de herkesin onayını almış bir logo kullanılmalı, ama bunun için öncelikle grup üyelerinin gösterdiği alternatiflere ya da en azından onların fikirlerine ihtiyaç var(dı). bizim burada değil logo çizmek, siteye girmek için bile üyelerimize yalvar yakar olduğumuzu düşünürsek sn. Elgin'in sitemini anlayabiliriz.
logo konusuna dönecek olursak; sn. Elgin'in şahsıma ait dediği logoyu kullanacak olan birkaç üyemiz var. ayrıca bu logonun biraz daha üzerinde çalışılmış hali var. eğer format bu olacaksa o daha güzel diye düşünüyorum, buraya bir örneğini koyarım, görüşlerinizi belirtirsiniz. ama ben bütün üyelerimizin öncelikle fikirlerini ve daha sonra onaylarını alırsak daha iyi bir sonuç elde ederiz diye düşünüyorum.
cemalkurc
cemalkurc
Admin
Admin

Mesaj  Ph.D. C.tesi Nis. 17, 2010 11:09 am

Sevgili Ersin,
Darılmaca kırılmaca yok ben sadece kendi fikrimi söyledim, evet logoyu beğenmedim ancak belli ki bir emek var ve emeğe saygım sonsuz, sırf harcadığınız emek bile (olayın gelişme aşamasını ve yaşanan tartışmaları bilmiyorum)gösterdiğiniz özveriyi ortaya koymaktadır zaten. Sonuçta benim de oturup daha iyisini yapacak ne enerjim ne de vaktim var, ayrıca yeni bir şey yapsam bile gruba bunu kabul ettirmenin ne denli zor olacağını tahmin ediyorum ve bunu yapabilmek için gereğinden fazla yoğunum.
"Beğenen kullanır beğenmeyen kullanmaz" şeklindeki yaklaşımınız ise bence birlik ruhuna ters düşmektedir. Eğer beraber birşeyler yapıp belli bir aidiyet duygusu ve kimlik yaratacaksak kanımca ortak karar alınmalı ve herkes bu karara uymalıdır. Şahsi düşünceme göre grup olmanın ilk gereği budur.
Anladığım kadarıyla logo tartışması zaten ben siteye üye olmadan önce bitmiş bir tartışma dolayısıyla konuyu da fazla uzatmaya gerek yok. "Arkadaşlar logomuz bu ve bunu kullanacağız" şeklinde bir ortak karar varsa (ki anladığım kadarıyla var) bana da bu grubun (yeni) bir üyesi olarak bu karara uymak düşer. Dolayısıyla öyle "beğenmeyen kullanmasın" yaklaşımını hiç mi hiç doğru bulmadığımı özellikle vurgulamak isterim...
Ph.D.
Ph.D.
Üsteğmen
Üsteğmen

Mesaj  Ersin C.tesi Nis. 17, 2010 5:50 am

Sevgili Ph.D.,
Bu aşamaya gelinceye kadar 3 ay geçti ve cüzi grubumuzda parçalanmadık yerimiz kalmadı. Logo şahsıma ait. Grubumuza hediyem olsun. Beğenenler kullansın, beğenmeyenler kullanmasın yeni birşeyler bulsun dedik ve ben bunları yaptırıdım. Zevkinize, beğeninize ve keyfinize maruzdur. Saygı ve sevgilerimle. Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Icon_rolleyes
Ersin
Ersin
Admin
Admin

Mesaj  Ph.D. Cuma Nis. 16, 2010 11:13 pm

az önce logo hakkında yorum yapmıştım ama sanırım geç kalmışım bile... Açıkçası ben logoyu beğenmedim...
Ph.D.
Ph.D.
Üsteğmen
Üsteğmen

Mesaj  Ersin Cuma Nis. 16, 2010 8:25 pm

Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Img_0939 Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Img_0940 Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Img_0941 Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Img_0942 Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Img_0943 Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Img_0944
Ersin
Ersin
Admin
Admin

Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun Empty Tişörtlerimiz vatana millete hayırlı olsun

Mesaj  Ersin Cuma Nis. 16, 2010 5:10 pm

Arkadaşlar tişörtleri aldım. Bence başarılı. Yalnız logo boyutu küçüldükçe zor olduğunu söylüyor imalatçı. En azından denemiş olduk. Resimleri yayınlayacağım. Vatana millete hayırlı ve de uğurlu olmasını diliyorum.
Ersin
Ersin
Admin
Admin

- Similar topics