Motofficers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YENİ SAYFA DÜZENİ...

3 posters

YENİ SAYFA DÜZENİ... Empty Geri: YENİ SAYFA DÜZENİ...

Mesaj  Ersin Cuma Mart 26, 2010 11:56 pm

Sevgili Ajgeri,
Seni aramızda görmekten çok mutluyuz. Kimbilir nerden yazıyorsunYENİ SAYFA DÜZENİ... Icon_question Olumlu eleştrilerini bekliyoruz. (Arkadaş arıyorum derken beklentilerin nedir tam anlayamadım YENİ SAYFA DÜZENİ... Fresse )
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com

YENİ SAYFA DÜZENİ... Empty MERHABA

Mesaj  AJGERİ Cuma Mart 26, 2010 11:39 pm

Herkese merhaba sitenizi biraz takip ettikten sonra bende üye olmaya karar verdim hadi hayırlısı. Sayfa düzeniniz güzel olmuş elinize sağlık. Ve hepinize kazasız belasız sürüşler. Bu arada benim motorla bir alakam yok. Sadece arkadaş arıyorum Shocked
AJGERİ
AJGERİ
Teğmen
Teğmen

YENİ SAYFA DÜZENİ... Empty Geri: YENİ SAYFA DÜZENİ...

Mesaj  Ersin Paz Ocak 31, 2010 5:15 pm

Sayın Daştı, ilginize teşekkür ederim. Takdir edilmek güzel. Hepimiz (2 kişi dahi olsa) elimizden geleni yaparsak diğerlerine (tüm dünya) katkımız olabilir. Yazılarınızı bekliyorum. Esenlikler.
Ersin
Ersin
Admin
Admin

http://motofficers.yetkinforum.com

YENİ SAYFA DÜZENİ... Empty YENİ SAYFA DÜZENİ...

Mesaj  ilker Paz Ocak 31, 2010 9:51 am

Sevgili site sakinleri! (her anlamda), yeni sayfa düzenimiz hayırlı olsun. cheers Sn.Elgin,size de teşekkür ederiz,elinize sağlık. Motorla ilgili bilgi ve tecrübelerimizi paylaşabileceğimiz, yorumlar yapabileceğimiz,etkinliklerimizi ve sosyal konuları takip edeceğimiz böyle daha modern bir platforma gerçekten ihtiyacımız vardı!!! Suspect Arkadaşlardan gelen yoğun taleplere kulak vererek böyle bir fırsat yarattınız! Bize de artık bol bol yazı ve yorumla katkıda bulunmak düşüyor...Ayrıca,bana da köşe vermişsiniz.Kendimi bir an gazetedeki köşe yazarları gibi hissettim (benim ücret konusunu bir ara görüşelim Very Happy ) Bu da bana ayrıca bir sorumluluk yüklüyor.Artık nette daha çok araştırma ve inceleme yapmam lazım galiba Twisted Evil Araştırmacı-gazeteci...
ilker
ilker
Admin
Admin

- Similar topics